. . .

ДЕЛЬФІНАРІЙ «ОСКАР» + ЗООПАРК «ЛІМПОПО»

Єдиний в Західній Україні лікувально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» в Трускавці щиро запрошує всіх глядачів відвідати унікальні виступи і отримати незабутні враження і емоції. У дельфінарії знайшли свій новий будинок шість чорноморських дельфінів і три морських котиків. Нашим тварини з перших годин сподобалося нове розташування, вони весело і активно проводять свій час і з нетерпінням чекають гостей і бурхливих оплесків. У дітей і дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати з ними в басейні і зробити фото на пам’ять.

Програма туру:

 • 6:30 — виїзд з Ужгорода
 • 11:00 — відвідування дельфінарію «Оскар» в м. Трускавець;
 • 13:00 — обід;
 • 15:00 — відвідування зоопарку «Лімпопо», с Меденичі, Львівскої обл .;
 • 17:00 — повернення в Ужгород.

Трускавець — місто обласного значення у Львівській області України, бальнеологічний курорт [2] . Розміщений в передгір’ях Українських Карпат, на висоті 400 м, на південь в 84 км від Львова, в 9 км від Дрогобича. Кінцева станція залізничної гілки від станції Дрогобич, курсує поїзд з Києва, Дніпра, електрички і автобуси з Львова. З XIX століття відомий своїми цілющими джерелами і реабілітаційними центрами. Близько 20 санаторіїв на 500-1000 місць, поліклініки, водолікарня, безліч дрібних приватних пансіонатів. Місто оперізує кільцева автодорога радіусом близько кілометра, довжиною 7,4 км (15 хвилин пішки від центру). З загачених струмків створено три штучних водоймища за межею міста. На схилах гір — змішані ліси (дуб, бук, ялиця, ялина (смерека) і ін)

джерело — Вікікпедія

Картинки по запросу трускавец

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» в мальовничому курорті Трускавець є єдиною установою такого типу в Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 і незважаючи на короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни і морські котики — улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими мешканцями, доступне спілкування з ссавцями, плавання з ними — нікого не залишать байдужим.

Зоопарк Меденичі (Львівська область) — це справжній оазис екзотики в Західній Україні, де вас чекає захоплююча та пізнавальна подорож в світ диких звірів, яскраві враження, дивовижні відкриття. Відвідування зоопарку — це не тільки можливість подивитися на незвичайних тварин, а й Ваш шанс вирватися з метушливого мегаполіса, влаштувати приємну прогулянку по парку і просто відпочити.

зоопарк лимпопо

Вартість для груп:

Група 20+1 

950грн. 

Група 30+1 

900 грн. 

Група 40+2 

850грн. 

Маршрут туру 500 км.:

Ужгород - Трускавець - с.Меденичі - Ужгород

Бронювання туру

 • транспортне обслуговування
 • екскурсії за програмою
 • обід
 • вхідні квитки
 • страхування
 • особисті витрати