. . .

ЕНДУРО-ТУРИ В КАРПАТАХ

Багато хто хотів би відпочити і покататися на мотоциклі далеко від дому, відкриваючи для себе нові простори і краси нашого краю.

Хтось готовий поїхати на своєму туристичному ендуро, але не у всіх є багато часу і такий тип мотоцікла.

Для всіх інших пропонуємо підібрати для себе ендуро-тур в Карпатах. Якщо у вас є свій ендуро мотоцикл або ви готові взяти його напрокат, в будь-якому випадку послуги гіда як правило необхідні.

По-перше не завжди відомі стежки і маршрути за якими можна проїхати і ви можете втратити багато цікавого.

По-друге, катання без гіда вкрай небезпечне в горах. Гід вбереже вас від нещасних випадків і заздалегідь попередить про небезпечні місця.

эндуро-туры эндуро-туры в карпатах

Плюси ендуро турів у Карпатах:

  • Різноманітність маршрутів і внедорожья допомагають швидше освоїти навички водіння 
  • Права не потрібні, ДАІ в горах не водяться 
  • Техніка військово-промислового комплексу надається, від вас — тільки бажання вчитися і отримувати задоволення від поїздок 
  • Всі маршрути і виїзди проводяться строго з тренером, який забезпечує безпеку всіх учасників групи 
  • Перед будь-яким виїздом — спочатку проходить тренування з відпрацюванням тих елементів, які будуть потрібні на маршруті 
  • Комфортабельні умови проживання (номери в гостьових будиночках, наявність кухні, зручностей, Wi-Fi, тіральная машина, місця для сушки екіпіровки) 
  • Чисте повітря, гірська природа, мальовничі місця 
  • Додатковий дозвілля: катання на конях, рафтинг, походи в заповідник і на озера (можна приїхати з сім’єю)

Карпати — це завжди хороша ендуро погода, а також красиві гори і полонини.

Катати в горах — це найнеймовірніше відчуття, яке повинен випробувати кожен любитель катання на ендуро. Якщо у вас немає можливості привезти з собою мотоцикл, ви можете взяти його в прокат прямо на місці.

Наші маршрути з досвідченими гідами забезпечать вам безпеку і відмінні враження від поїздок на мотоциклах.

Записатися на участь в турі можна тут: +38 (099) 29 529 29

1 день

Одноденний маршрут пролонгованої типу (іноді може займати велику кількість часу — весь світловий день і навіть більше). Проходить в умовах важкого бездоріжжя, розрахований на рейдерів з високим рівнем досвідченості і фізичної витривалості.

2 дні / 1 ніч

Розрахований для рейдерів із середнім рівнем управління мотоциклом і витривалості. Може бути дуже корисним в плані придбання нового досвіду в умовах гірського ендуро і поліпшення навичок управління мотоциклом. Дводенний тур з транзитної ночівлі в горах, як в готельних умовах, так і в умовах кемпінгового типу розміщення.

3 дні / 2 ночі

Може бути організований, як різної тривалості, так і, відповідно, різною дистанційного протяжності і географічного напрямку. Такого виду маршрути несуть туристичний характер і розраховані для рейдерів різного рівня досвідченості і підготовки, починаючи з базової. Також може бути кілька дня.

В наявності подарункові сертифікати: