. . .

ГАРЯЧІ ТУРИ

Як максимально заощадити на відпочинку, відвідавши відомі курорти світу?

Придбати гарячі тури з Ужгорода в туристичному агентстві EXKURSIA!

Відправитися на узбережжі Середземного, Мертвого, Червоного або Чорного моря Ви зможете вже на наступний день після оформлення туру. Але багато турів дають вам фору в 2-3 дні, щоб оформити відпустку, підготувати відсутні документи і спокійно зібрати речі.

На гарячі тури ціни в м. Ужгород в EXKURSIA падають на 50%, тому Ви вирушаєте в подорож по собівартості відпочинку або навіть нижче її. Туроператор тим самим рекламує свій відпочинок як найбільш доступний за ціною, а авіакомпанія заповнює чартерні рейси. Адже в ціні деяких гарячих путівок 2/3 припадає на переліт туди й назад.

Гарячі тури Ужгород: переваги

Переваги магічного словосполучення «гарячі тури»:

  • Такі тури пропонують в основному в безвізові країни — не доведеться очікувати дозволу на в’їзд і викладати за нього додаткові долари або євро 100% заброньоване місце на чартерному рейсі або в автобусі.
  • Вас обслуговує готель саме тієї категорії, яка значиться в турі, більшість з них працюють за системою «Все включено».
  • У високий сезон в Україні йде справжня битва за гарячі тури на море. Стати переможцем в азартному полюванні на гарячі тури в м.Ужгород!
  • Заощадивши на проживанні, Ви зможете більше грошей витратити на екскурсії, розваги і шопінг.

Щоб туристичний агент моментально забронював для Вас тур, завчасно оформіть депозит в EXKURSIA. Відправте заявку онлайн і відразу ж перевірте наявність всіх документів: чи не прострочений закордонний паспорт і чи дійсна віза / мультивіза (в візові країни) .

Гарячі тури на море: Ужгород, Київ, Львів та інші міста відправлення

В каталозі компанії EXKURSIA зібрані понад 300 гарячих турів, переважно в Туреччину, Іспанію, Єгипет та Кіпр. Рідше зустрічаються дешеві пропозиції на Мальту, в Чорногорію, Єгипет, Грецію і Хорватію. Вони, як правило, з’являються в низький сезон. Плануючи відпочинок на морі, гарячий тур купити в м. Ужгород Ви зможете всього за 1-3 дні до дня вильоту. При цьому врахуйте, що Вам ще потрібно самостійно відправлятись до аеропорту Києва. Тому заздалегідь зберіть речі і морально підготуйте своїх домашніх до майбутнього подорожі. Уявіть, як потім будете ділитися в соціальних мережах фотографіями незабутньої поїздки і розповідати друзям і колегам, як недорого вам вдалося відпочити за кордоном.