. . .

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

 TPG

  CORAL TRAVEL — провідний туроператор з виїзного туризму, працює на ринку з 1995 р, є одним з лідерів ринку в усіх своїх напрямках — Туреччини, Іспанії, Єгипту, Таїланду, Тунісу, Марокко, Ізраїлю, ОАЕ, Китаю, Куби, Домінікані, Індонезії (Балі) , Мальдивам, В’єтнаму, Сейшелах, Шрі-Ланці та Сінгапуру.
  Anex Tour є динамічно розвивається компанією. Взагалі ім’я Anex відомо всьому світу вже багато років. За всі роки своєї відповідальної роботи дана компанія накопичила багатий туроператорської досвід, створила згуртовану професійну команду, придбала надійних партнерів, широку популярність і визнання клієнтів. Під цим брендом сьогодні працює понад 50 компаній в Україні, Туреччині, Росії, Хорватії, Казахстані, Іспанії, ОАЕ, Таїланді, Єгипті та Австрії.
 TUI — Найбільша в світі група компаній в сфері туризму з 40-річним досвідом, утворена в 2014 році в результаті злиття двох холдингів: німецької TUI AG і британської TUI Travel PLC. TUI Group — неодноразовий лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards. Кількість працівників компанії — понад 76 000 чоловік в 130 країнах.
  TEZ TOUR — один з китів світового туристичного бізнесу — міжнародний холдинг TEZ TOUR — належить до числа провідних компаній нашої країни і є лідером по організації відпочинку в країнах Східної Європи і колишнього СРСР. Даний холдинг почав створюватися в 1994 році, і зараз він складається з декількох десятків міжнародних компаній, які спеціалізуються по відправці і прийому туристів з різних країн. ТЕЗ ТУР гарантує чудовий відпустку з лавиною неповторних райдужних вражень туристам, які відправляються на відпочинок з Росії, Литви, Естонії, Латвії, України, Казахстану, Болгарії, Молдавії, Румунії, Білорусії, Грузії та Вірменії.
   Компания Pegas Touristik — по праву вважається одним з флагманів на вітчизняному туристичному терені. При цьому вона входить в число найбільших інтернаціональних вертикально інтегрованих компаній, що надають повноцінний пакет туристичних послуг. Заснована в 1994 році.
  Туроператор Аккорд-Тур вийшов на ринок туристичного бізнесу більше 10 років тому. Компанія швидко набула популярності в Україні і за її межами. Активне зростання і продуктивна робота вивели Akkord-tour на лідируючі позиції в своєму сегменті послуг. Основна спеціалізація компанії — автобусні тури до європейських країн і території Близького Сходу, але є і широкий перелік пропозицій по Авіатури. Аккорд-Тур — оператор в рамках не тільки міжнародного, а й внутрішнього туризму, компанія є одним з провідних операторів, що займаються українським туризмом.
  Компания Алголь — багато років успішно працює в сфері туристичних послуг і пропонує своїм клієнтам найякісніший сервіс та різноманітні тури по країнах Європи і світу. Персонал компанії складається з кваліфікованих фахівців, які забезпечують максимальну якість обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. При роботі з турагентствами компанія завжди враховує взаємні інтереси, що сприяє зміцненню співробітництва.
  Mouzenidis Travel — туроператор по Греції, є безумовним лідером в організації турів по Греції. З підстави в 1995 році туроператор Mouzenidis Travel зберігає статус лідера на туристичному ринку за напрямом Греція. Став основою великого багатопрофільного грецького холдингу Mouzenidis Group, що об’єднує сьогодні майже два десятка компаній, туроператор зберігає і зміцнює свої позиції з розвитку і просуванню напрямку Греція. Багатогранні можливості холдингу дозволяють Mouzenidis Travel створювати і пропонувати безпрецедентну різноманітність турів і варіантів поїздок до Греції.
  TOUR GROUP — це сучасна компанія, яка динамічно розвивається надійна компанія, що спеціалізується в галузі міжнародного туризму на кращих курортах Болгарії та Греції!

Join UP! — Багатопрофільний туроператор на ринку України. Компанія була заснована в 2009 році як профільний оператор по ОАЕ, Таїланду і Домініканській республіці. На сьогоднішній день займає лідируючі позиції на ринку, входячи в число найбільш успішних туристичних компаній України.