. . .

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Як забронювати тур?

На сайті нашого турагентства Ви можете самостійно підібрати тур, скориставшись «Пошуком туру». Звернувшись за телефоном наші менеджери зможуть допомогти підібрати тур. Ми підберемо оптимальний для Вас варіант, виходячи з Ваших бажань і можливостей. Для оптимального підбору потрібно обумовити дату туру, готель, вартість, але бронювання туру здійснюється тільки у Вашій присутності і при наявності закордонного паспорту. Ви вносите передоплату і ми чекаємо офіційного підтвердження цього туру від оператора. Дана схема роботи з туроператорами використовується всіма туристичними агентствами.

Що таке гарячі тури?

Це не тур, від якого хтось відмовився !!! «Гаряча спецпропозиція» — це тур, який можна придбати за 1-4 дні до вильоту (влітку — за 7-10 днів до вильоту). Ціна на цей тур, як правило, нижча за звичайну, так як готелі прагнуть продати залишаються в продажу номера майже за собівартістю, щоб не допускати простою номерів. Якщо Ви хочете купити «гарячий тур», то Вам потрібно з ранку йти до нас в офіс (з паспортами і грошима), ми разом вибираємо гарячий тур по загальній базі і відразу ж бронюємо відповідний для Вас. Гарячі путівки зазвичай з’являються в міжсезоння, коли готелі слабо заповнені або туроператор намагається завантажити свої місця на чартері. Найбільше гарячих турів на масові туристичні напрямки: Туреччина, Єгипет, а також інші безвізові країни. Мінус гарячих турів: як правило, відсутність вибору (готелі та перельоти). Великий плюс: ціна.

Що таке спецпропозиції?

Спецпропозиція, це не «гарячі тури». Оператор їх розсилає по агентствам за 1,5 — 1 тиждень до початку туру, коли бачить, що є вільні номери в готелі та вільні місця в літаку. З упевненістю можна сказати, що Ви не купите гарячу путівку в екзотичну країну або по складному маршруту. Не люблять знижувати ціни і дорогі рейтингові готелі. Вони надто дорожать своїм ім’ям і бояться напливу неналежної публіки. Тому спецпропозиції цвітуть буйним цвітом на масових пляжних напрямках, куди щотижня відправляється кілька чартерів різних туроператорів. А якщо для поїздки ще й віза не потрібна, тоді спецпропозиції стають дуже популярними.

Коли бувають спецпропозиції?

Попит на тури особливо великий в «високі дати» — на травневі свята, в період з липня по вересень, на шкільні канікули, на Новий Рік і Різдво. В цей час путівки дуже дорогі, але, незважаючи на це, розкуповуються дуже швидко.

Що таке індивідуальний тур?

Індивідуальний тур — це туристична поїздка, яка складається відповідно до бажань клієнта. Наприклад: можна вибрати улюблену авіакомпанію, до готелю замовити індивідуальний трансфер на автомобілі. Індивідуальний гід Вам підбирає екскурсійну програму, час її проведення … все на дуже високому рівні. Хоча такі тури дорогуваті, але попит на них, звичайно ж є.

Чим відрізняється туроператор від турагентства?

Туроператор формує туристичний продукт (займається пошуком зарубіжних партнерів, вибором готелів, підбором екскурсій, здійснює переговори з авіакомпаніями, страховими компаніями і т.д.). Туристичне агентство займається просуванням і реалізацією даного туристського продукту потенційним туристам. Туроператор, як правило, не бере на себе функції спілкування з клієнтом безпосередньо, цю функцію виконує агентство.

Чому у Вас деякі ціни на тури не збігаються з іншими агентствами? Чому взагалі існує різниця?

Ми, як і будь-який поважаюче себе і своїх клієнтів туристичне агентство, продаємо путівки за цінами, рекомендованими туроператором і не зв’язуємося з ненадійними операторами, якщо тільки сам клієнт на цьому не наполягає. Також, що більш імовірно, агентство, де Ви знайшли нижчу ціну, працює з туроператором, який або тільки вийшов на ринок, або не відноситься до категорії надійних. У будь-якому з цих випадків у Вас є шанси безповоротно зіпсувати собі відпустку! Якщо ж агентство продає путівки за заниженими цінами, то, швидше за все, воно або довго не пропрацює в силу економічної невиправданість і недоцільність подібної роботи, або буде продавати путівки за рекомендованими цінами. На перший погляд видно тільки ціна, а зіпсовану відпустку — це те, що може слідувати за неякісною послугою!

Що таке дешеві путівки?

Швидше за все, у багатьох агентствах Ви не знайдете найдешевших путівок на всьому ринку. Ми, турагентства, добре знаємо, що за дешевизною нерідко ховаються низькоякісні і, отже, і низькобюджетні готелі, ненадійні перельоти з незручним вильотом-прильотом, погане обслуговування на місці відпочинку.

Який готель / тур Ви порадите?

При підборі готелю / туру, ми керуємося індивідуальним підходом до кожного клієнта. Для цього нам необхідно знати переваги клієнта і який відпочинок йому потрібен. Для одного первинно море і гарне харчування, для іншого «весела тусовка» або насичена екскурсійна програма. Такі переваги визначаються тільки при особистому контакті клієнта з нашими менеджерами. Приходьте до нас в офіс,