. . .

ОПЛАТА ТУРІВ

Оплата турів банківськими картами

Пропонуємо своїм клієнтам можливість оплатити тур онлайн. Це значно економить час при плануванні і оформленні туру. Крім того, онлайн оплата здійснюється без комісії — покупець туру оплачує тільки фактичну вартість путівки.

Для онлайн оплати за тур Вам необхідно вибрати пункт «СПЛАТИТИ ТУР ОНЛАЙН», вказавши в коментарях номер виставленого рахунку та суму.

Також можна оплатити тур за допомогою платіжного агрегатора WayForPay: за запитом клієнта менеджер може виставити інвойс і вислати його на електронну адресу (або посилання в СМС на телефон). За допомогою такого інвойсу клієнт може оплатити банківською картою за тур, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, через комп’ютер (мобільний телефон) з доступом в інтернет. При оплаті через інвойс ніяких комісій не стягується.

Оплата банківськими картами здійснюється на спеціальному захищеному платіжному шлюзі, всі операції по якому абсолютно безпечні. Наша компанія не отримує і не зберігає у себе конфіденційну інформацію платіжних карт своїх клієнтів.