. . .

АВТОБУСНІ ТУРИ

Автобусні тури з Ужгорода від Турфірми EXKURSIA по Європі від 35 ЕВРО

Чудова можливість відвідати найцікавіші міста, відкрити для себе історію різних країн, де у кожної своя родзинка і визначні пам’ятки.

Наші менеджери підберуть для Вас захоплюючу екскурсійну програму для відвідування декількох країн на питання, що цікавлять дати. Автобусні тури — це пізнавальна подорож, поєднане з відпочинком.

Ми пропонуємо найбільш затребувані і актуальні автобусні тури: Угорщина — де найчистіші озера Балатон і Хевіз, Польща — де морське узбережжя і гірськолижні курорти, визначні пам’ятки Варшави і древній Краків, Німеччина — незмінно правильна. Якщо ви хочете потрапити на Октоберфест в Мюнхені, парад квітів в Нідерландах, якщо хочете познайомити дитину з Санта Клаусом в Лапландії, або ваша мрія відвідати країни Скандинавії і побачити фіорди, то це все є у нас, в Туристичному агентстві EXKURSIA.

Автобусні тури з виїздом з Ужгорода, Мукачево і Львова.

Автобусний тур — це можливість побачити багато відразу, максимально ознайомиться з традиціями і культурою країн Європи, по якій вам належить проїхати. Виставки, карнавали, гірськолижні курорти, історія та архітектура — все є в автобусних турах від EXKURSIA.

Якщо у вас є віза — у нас для Вас гарячі автобусні тури за дуже привабливою ціною!

Якщо Ви плануєте поїздку заздалегідь — то для Вас діє знижка раннього бронювання !

Якщо Ви зібрали компанію з 4 і більше осіб — то для Вас спеціальна ціна!

Туристичне агентство Екскурсія тур подбає про всі можливі нюанси подорожі і для Вас це подорож стане найцікавішим і захоплюючим.