. . .

ПОШУК ТУРІВ

Простий електронний модуль здійснює підбір туру онлайн.

В м. Ужгород наша компанія підключилася до кращого в Україні системі пошуку путівок, яка акумулює сотні тисяч пропозицій від майже 70 туроператорів міра. Інформація оновлюється в режимі реального часу, тому Ви отримуєте тільки актуальні дані і приймаєте рішення, не виходячи з дому. При цьому заповнення даних в модулі для пошуку путівки не зобов’язує Вас до покупки.

Шукайте тур своєї мрії стільки часу, скільки буде потрібно!

Які переваги надає наш пошук турів онлайн в м. Ужгород?

Легко знайти вдалі пропозиції як по найпопулярнішим для українського туриста напрямками (Туреччина, Греція, Кіпр, Болгарія, Грузія, Іспанія, Італія, Угорщина, Хорватія, Чорногорія, Єгипет), так і по екзотичним маршрутам (В’єтнам, ОАЕ, Домінікана, Індія, Індонезія, Камбоджа, Таїланд).

Пошук зручно здійснювати за найбільш важливими критеріями: місто відправлення, рівень готелю (2-5 зірок), кількість дорослих і дітей, тип харчування (тільки сніданок, напівпансіон, пансіон, все включено, ультра все включено). Наш пошук задовольнить запити найвибагливіших мандрівників. Підбір туру здійснюється не тільки за напрямками (країна і назва курорту), але і з урахуванням конкретного готелю, в якому Ви бажаєте зупинитись. Електронний модуль дозволяє виставити ціну на майбутній тур, щоб відсікти всі пропозиції, які нижче або вище бюджету, запланованого на відпочинок.

Оформлення заявки онлайн займе лічені хвилини. Після чого з Вами зв’яжеться менеджер туристичного агентства EXKURSIA, щоб уточнити всі деталі майбутнього перельоту або автобусного переїзду і розміщення в готелі. Він розповість про всі додаткові послуги, які доступні за певну доплату. В будь-який зручний час вам доступний пошук авіатуру або підбір круїзу онлайн (Ужгород та інші міста відправлення). Навіть якщо поїздка планується з Києва, Кривого Рогу, Дніпра, Одеси, Ви все одно зможете замовити електронні квитки на літак або круїзний лайнер в рідному місті. Чи не доведеться витрачати час і гроші на проїзд до іншого населеного пункту. Квитки і докладні інструкції прийдуть на Вашу електронну адресу. Просто роздрукуйте їх — і вирушайте в довгоочікувану подорож!