. . .

ТОП 5 країн куди їдуть відпочивати Українці.

Всім нам добре відомий Єгипет, куди кожна сім’я може поїхати на відпочинок протягом цілого року.
Але крім цього, ми часто бачити фотографії наших знайомих з відміткою хештег
Turkey, Greece,United Arab Emirates, Bulgaria, Albania.
Поговоримо про них?

 

Туреччина
Кожна країна має свою родзинку, але саме тут купуючи сувеніри додому, кожен продавець мало не хапатиме Вас за руки, щоб допомогти в цьому питанні.
Щодо пляжів, тут на кожного туриста по бажанню.
Якщо  не звертаєте уваги, що при заході в море присутні камені тому що практикуєте прижки з понтона, тоді welcomeдо Кемеру та Анталії.
Белек це не тільки пісок, це молодий, не великий та  багатий на інфраструктуру регіон. Саме тут між хвойними лісами знаходяться відомі турецькі поля для гри в гольф.
А Сіде вразить Вас своїм античним містечком котре так і вабить туристів.
Тому обираючи пляжний відпочинок в Туреччині, в будь якому регіоні на Вас чекатиме колорит цієї країни.

Греція
Це та країна де ви зможете насолодитись красою гір, солоним морським бризом та безкрайніми просторами Егейського моря. Крім відпочинку серед різноманітних  пляжів, в  певній мірі Ви задовільните  свою допитливість цікавою міфологією Греції та просто отримаєте масу задоволення від чого закохаєтесь в цю країну.
А ще вражає  смак Греції, колорит, енергія, доброзичливість та привітність місцевих жителів всіма клітинками Вашого тіла та душі.

Об’єднані Арабські Емірати
ОАЕ сміливо можна назвати країною майбутнього, адже 40 років назад там ще нічого не було. Також це одна з найбагатших і найпопулярніших мусульманських країн, яка поділяється на 7 окремих еміратів, кожен з яких є індивідуальним.
Всі пляжі ОАЕ відрізняються бездоганною чистотою і порядком, а так само безпекою для вас і ваших речей — крадіжки і злочинності в ОАЕ практично немає.

Албанія
Щоб їхати в цю країну варто ознайомитись з її історією.
Тут Ви дізнаєтесь чому більшість місцевих жителів обирає марку авто тільки Mercedes-Benz та будете здивовані кількістю бункерів які розкидані цілою країною.
Щодо моря тут є стик морів адріатичного та іонічного і виглядає це не менш цікаво.

Болгарія
Болгарія – привітна і затишна європейська країна з давньою історією і чорноморським узбережжям.
Кращі пляжі країни відзначені міжнародним «Блакитним прапором»: з кожним роком таких місць на Чорноморському узбережжі цієї гостинної країни стає все більше.